0
KATEGORİ


RENK

BEDEN


MARKA

Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

ÜRÜNÜN MARKASI: ALBERTO ROSSİ

Eva Taban Erkek Ayakkabı

t 199,00
t 300,00
%34 indirim
ÜRÜN AÇIKLAMA
  • İç Deri
  • Dış Deri
  • Eva Taban
KARGO BİZDEN
Özcanlar Ayakkabı; online alışverişte Özcanlar Ayakkabı müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefler. Bu bakımdan kargolarınız ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: Özcanlar Ayakkabı'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilir.
 
Ücretsiz İade Kargosu: Özcanlar Ayakkabı'dan satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 15 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.
TESLİMAT VE İADE
TESLİMAT

Özcanlar Ayakkabı ’ya yurt içinden vermiş olduğunuz siparişler Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilir.
 
Özcanlar Ayakkabı’ ya yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Herhangi bir yanlışlık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.
 
İADE ve DEĞİŞİM
 
İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz.

İade formunu BURADAN indirebilirsiniz.
 
İade ve değişim gönderilerinizin sadece Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Farklı kargolarla ödemeli olarak gönderilen ürünler iade alınmayacaktır.
 
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade veya değişim talep edebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
 
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler kargo teslim alınması tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.

Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Yurt dışından gelen siparişleriniz için kargo ücretsiz değildir ve kargonun tarafınızca ödenmesi gereklidir. Yurt dışına gönderilen ürünler iade edilmek istendiği takdirde, kargo bedeli yine tarafınıza yansıtılacaktır.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
İade ve Değişim Adresi: İKİTELLİ ORG. SANAYİ BÖLGESİ MAH. AYMAKOOP SAN. SİT.
C2 BLOK - NO: 301 - KAT: 4 - İKİTELLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE
BİZE SORUN
 
 
   
 
 
ÖZEL SİPARİŞ
Özcanlar Ayakkabı olarak üretim tesislerimizden aldığımız güçle beğendiğiniz ama stoklarda bulunmayan ayakkabıları size özel olarak tekrardan üretiyoruz.
Dilerseniz mağazalarımıza gelip satış danışmanlarımızla görüşerek özel siparişler hakkında çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
 
   
 
 
Not 1: Özel Sipariş ayakkabılar için ayakkabının indirimli site satış fiyatı geçerli değildir. Ayakkabılar yeniden size özel olarak üretildiği için Özel Sipariş ayakkabılarda mağaza satış fiyatı geçerlidir.

Not 2: Özel Sipariş Ayakkabılar için ödemeler sadece bankaya yapılan havale ile alınacaktır.